dfac6eb8c6d99b27bc8ea943cd631f13ERUDĪCIJA:

• Žurnālistika/ Skolas avīze (I.Plēsuma) FOTO
  • Novadpētniecība un gidi (S.Sūna)
  • * Datorprasmes (G.Godaine)
  • * Robotika (G.Godaine, Z.Safronova)
  • * Automodelisms (J.Bidzāns)

* Projekta “Atbalsts individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros

LIETIŠĶĀS PRASMES:

• Amatnieks (A.Kudžs)
  • Virtuves noslēpumi (I.Putniņa)
  • Radošās prasmes  (I.Putniņa)
  • Rokdarbi (V.Lukstiņa)
  • Rokdarbi 1.-4.klasēm (I.Krīgena)
  • Tīra vide (L.Griška)
  • Digitālās prasmes (G.Godaine)

MĀKSLA:

SPORTS:

Mācību gada laikā interešu grupas veic sava darba prezentāciju dažādās aktivitātēs:

• piedalās skolas pasākumos (kori, deju kolektīvs, teātra pulciņš);
  • veido savu darbu izstādes (radošās prasmes, zīmēšana, amatniecība);
  • organizē sporta pasākumus skolā un piedalās novada pasākumos (sporta grupas);
  • iesaistās klases vakaru galda klājumu veidošanā (kulinārija);
  • iesaistās projektos.

App

Love photos & travelling? Download our photo app to better organize your photos. Available in iOS and Android.

Interešu izglītība

Store your photos on our online image cloud

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Instant upload & access

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat.

Never lose a photo

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

Share with friends & family

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur.

Available in iOS and Android

Android

iOS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.  Quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *