Lasītprasmes veicināšana

Attēls4 Attēls3 Attēls2 Attēls1

IMG_6456Lasīšanas apakšprogrammas “Vimala” koordinējošie skolotāji organizēja interesantu pēcpusdienu, kurā pulcējās skolēni no Iecavas internātpamatskolas un vidusskolas. Pasākuma laikā skolēni veica āķīgus uzdevumus – pildīja krustvārdu mīklu, izpēlēja atraktīvu “mēmo šovu”, kurā komandas minēja grāmatu nosaukumus, kā arī veica citus ne mazāk sarežģītus uzdevumus.

Vērtēšana notika, komandām savstarpēji vērtējot vienai otras sniegumu. Uzvarētāji pasākumā bija visi, jo ikviens kaut mirkli iedomājās par izlasītajām grāmatām, kā arī par tām, kuras izlasīt vēl tikai būtu vēlams.

Fotogalerija: “Vimala” pēcpusdiena

IMG_3127

Lasītprasmes veicināšanas programmā darbojas latviešu valodas un literatūras skolotājas Dale Oškalne un Daina Birze.

2013.gada 22. janvārī skolotāja Dale Oškalne vadīja atklāto stundu 5.c klasē, kur dalījās ar uzkrāto pieredzi un metodēm programmas īstenošanā.