eTwinning

2014./2015.mācību gadā tika realizēts projekts ar skolu Polijā “Mana skola”. Projekta gaitā skolēni izstrādāja filmu, komunicēja ar projektā iesaistītajiem Polijas skolas skolēniem un izteica savas emocijas attēlu veidā, izmantojot eTwinning platformu.

2012./2013. mācību gadā tika realizēts divpusējās partnerības līgums starp Iecavas internātpamatskolu un 46. sākumskolu Poznaņā, Polijā.

Projektu vadīja un tehniski atbalstīja Inga Čipena. Projekta realizācijā aktīvi strādāja 3.a klase ar audzinātāju Kristīni Zabarovsku un 3.c klase ar audzinātāju Lindu Kraukli.

Visi projektā izveidotie materiāli apmaiņai starp partnerības skolām tika augšupielādēti vietnēs wikispaces.com un projektu sadarbības vietnes eTwinning.com.